Taldeak

Gipuzkoan dauden basherri taldeei buruzko informazioa eta kontaktuak.

Uztaro (Beizama): uztaro_kooperatiba@yahoo.es

Askasibar (Arrasate): askasibar@yahoogroups.com

Zuloeta (Arrasate) : zuloeta@yahoogroups.com

Usurbiltzen (Usurbil): usurbiltzen@gmail.com

Azpeitiko (Azpeiti): azpeitiko@gmail.com

Tolosaldeko Taldea (Tolosa): tolosako@gmail.com

Bergarako Taldea (Bergara): http://bergarakobasherritaldea.blogspot.com/

Hernaniko Taldea (Hernani): hernaniko@gmail.com

Elgoibarko Taldea (Elgoibar): elgoibarkobt@gmail.com

Zumaiako Taldea (Zumaia): zumaiakobt@gmail.com

Arraztalo (Oiartzun):  arraztalo.kt@gmail.com

Aiztondoko bailarako Taldea (Zizurkil): aiztondoko@gmail.com

Aldatsa baratza (Irun): aldatsa@riseup.net

%d bloggers like this: